VivaCALL

Agenti Vanzari - Teleselling - Telemarketing - COMISIONE FARA LIMITA - Bucharest

All jobs Print Apply
English

Job

Active since 06-07-2016 Job category Sales - Office Staff / Telesale...
Location Bucharest Level Entry level / Graduate
Educational level Bachelor / Graduate Employment type Permanent contract
Hours 4 - 8 Salary 1300 RON + bonus pana la 2200 ...

Pentru un client Italian cautam:

  • Operatori vanzari prin telefon (call center) de limba italiana.
  • Doritori de un cistig extra.
  • Abilităţi excelente de comunicare, empatie si interactiune cu clientul.
  • Cunoștințe de operare pe calculator.
  • Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, seriozitate, amabilitate.
  • Capacitate de lucru individuala si/sau in grup pentru realizarea obiectivelor,chiar si in situatiile de stres.
Calificari:
  • Experienta anterioara in Vanzari sau Telesales (preferibil cu experienta de vinzari directe de servicii).
  • Atitudine focusata pe vanzari si atingerea targetului.

Responsabilitati/Beneficii:

Dupa perioada de training,se ofera:

  • Salariu fix de 1300 RON + bonus de performanta pana la 1200 RON.
  • Contract de munca pe perioada nedeteminata.
  • Dezvoltare profesionala prin intermediul programelor de training.
  • Coaching profesional.
  • Posibilitatea de a lucra de acasa.
  • Orar flexibil,posibilitatea de a lucra in ture(full time/part time).

Descrierea companiei:

Suntem o companie cu douăzeci de ani de experiență pe piața de externalizare de call center / BPO. Ne-am deschis recent un nou birou în centrul Bucureștiului, și ne desfășurăm activitatea în domeniile energie, telecomunicații, telesales, e-commerce.

SUNTEM IN CENTRUL BUCURESTIULUI (la 5 minute de mers de Piata Victoriei) este o locatie accesibila deservita de toate mijloacele de transport (metrou, autobuz, troleibuz).

More information
This listing is a full-time job

Job category Sales - Office Staff / Telesales / Call Centre
Industry / Industries Advertising / Communications / Media
Region Romania
Keywords Agenti Vanzari - COMISIONE FARA LIMITA

Contact information

Name Ana-Maria Nistor

Location